Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Matyniów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

180 000 zł2 570 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 2570 m Nr ewidencyjny: 190/4 Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

144 975 zł1 933 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 1933 m (0,1933 ha) Nr ewidencyjny: 190/3 Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna Adamów

Adamów(Matyniów + 2 km)

199 000 zł9 286 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Miedziana Góra

Miedziana Góra(Matyniów + 20 km)

345 000 zł3 200 m² 107,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Miedzianej Górze woj. Świętokrzyskie o powierzchni 3200m2, wymiary 160 20, działka została podzielona na dwie działki o pow. 1400 m2 i 1800 m2 ( 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Serbinów

Serbinów(Matyniów + 11 km)

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje ofertę sprzedaży działki Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się w miejscowości Serbinów , gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Miedziana Góra

Miedziana Góra(Matyniów + 20 km)

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Miedzianej Górze. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w urokliwej i spokojnej okolicy gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brynica(Matyniów + 21 km)

95 850 zł1 278 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, zlokalizowana w Brynicy, gm. Piekoszów. Nieruchomość położona w drugiej linii w stosunku do drogi asfaltowej. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Przyłogi

Przyłogi(Matyniów + 5 km)

138 090 zł3 984 m² 34,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - dwie działki rekreacyjne położone w miejscowości Przyłogi, w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku miasta. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Grębenice

Grębenice(Matyniów + 22 km)

180 000 zł13 918 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zabudowaną budynkami oraz dwie działki rolne. Nieruchomość znajduje się w m. Grębenice, zjazd do m. Maleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kostomłoty Pierwsze

Kostomłoty Pierwsze(Matyniów + 22 km)

190 000 zł689 m² 275,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość budowlaną w miejscowości Kostomłoty Pierwsze , gm. Miedziana Góra, pow. kielecki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Oblęgór

Oblęgór(Matyniów + 14 km)

3 080 000 zł14 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1,4 ha. Położona w miejscowości Oblęgór, gmina Strawczyn. Nieruchomość usytuowana pośród terenów zielonych Suchedniowsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Grębosze

Grębosze(Matyniów + 7 km)

46 000 zł4 400 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka zadrzewiona w otoczeniu lasów :) lokalizacja : Grębosze gmina Radoszyce , Działka ma powierzchnię 4400m2! Do pobliskiej Sielpi Wielkiej ok 8km Szukasz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij